| AlinxYoutubxXxDDD a întrebat:

aș vrea să achiziționez un Samsung j5 2016 de la eMAG, îmi puteți spune va rog dacă aș putea să-l iau in rate dar să-l plătesc prin altă metodă decât cu ajutorul cardului?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsul il gasesti pe site-ul oficial eMag, acolo sunt metodele de plata si daca se poate face plata in rate.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.emag.ro/info/plata-cu-cardul-in-rate-fara-dobanda
Fara card nu poti. Doar la magine mai mici poti lua in rate fara card.