| Adet_Andrei_Robert_2001 a întrebat:

Am comandat o pereche de casti de pe pc garage de 200 lei, acum o zi, im scrie ca aceasta comanda a fost preluata, dar nimic altceva, pentru ca sunt zilele acestea importante se intampl asta, adica mi se zice ca le primesc ieri seara, dar nu mi se mai zice nimic si m-am plictisit asteptand un raspuns. Dau FUNDA

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai daca comanda a fost preluata de catre curier. PcGarage nu mai are treaba cu comanda. Daca vrei sa afli cand ti se livreaza suni la firma care o sa ti-o livreze si le spui ca astepti un colet la adresa ta. te vor ajuta ei.