| BEduard a întrebat:

Am comandat si eu de la Altex online o placa video pe la ora 19:00 Miercuri. Dupa un timp am verificat comanda pe contul meu Altex si scrie "comanda procesata integral" as dori si eu sa stiu ce inseamna. Multumesc

Răspuns Câştigător
| theodorafemme2001 a răspuns:

Este pe cale de a fi trimisa.

4 răspunsuri:
| allly97 a răspuns:

Ciudat exact la intrebarea asta aveam nevoie de raspuns laughing am cumparat o placa video de la Altex acum doua zile si nu am primit niciun telefon e-mail nimic si pe site scrie "comanda procesata integral" sper sa o primesc curand

| Fabi_Doar_1982 a răspuns (pentru allly97):

Exact asa patesc si eu, acum astept sa vina! Doar ca eu am cumparat FIFA 17 & Gamepad wireless NATEC Genesis PV65.

| Luikes_Cristi_1994 a răspuns:

Ai primit-o ca asa si la mine am comandat niste jocuri luni pe la ora 20:00 si imi scrie comanda procesata intregral, ati primit-o dupa? ca eu scriu din 2016 si asta e intrebare din 2015 si is curios ca voi puteti sa imi spuneti daca ati primit sau nu