| Darknogisaka a întrebat:

Am comandat si eu de pe Altex un microfon de birou:
http://www.altex.ro/......ntiu-negru
Cand am dat eu comanda era in stoc. Ma rog, problema este ca de 2 zile imi spune "comanda procesata integral". M-am uitat in e-mail si mi-au spus "comanda a fost inregistrata". Tot astept sa vina si nimic, niciun apel, niciun apel. Comanda nu este anulata si tot nu inteleg de ce nu vine. Si voi ati patit la fel?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E! Cu Black Friday-ul asta e mai greu. Ai rabdare.

| Darknogisaka explică (pentru Salontanul):

La asta m-am gandit si eu, ca e black friday si au multe comenzi. Sa speram ca asa e happy