| Alleeeex a întrebat:

Am comandat un hanorac de pe siteul h&m ieri, am sunat la ei si mi-au spus ca nu pot anula comanda, pot sa refuz coletul cand o sa-l aduca curierul daca inca nu l-am platit?

Răspuns Câştigător
| aADI a răspuns:

Sigur, nu ești obligat să ridici coletul. Doar că dacă o să mai vrei să comanzi de la ei, probabil nu o să-ți mai trimită, e chestia aia de bun simț, dar în rest nu poți păți nimic. Eu am comandat niște teniși converși cu deschidere colet, am desfăcut nu erau originali la prețul de 250 lei, am returnat direct, m-a sunat firma pokemon, m-am certat cu ei 20 minute până ce i-am făcut de râs cu tenișii lor china și aia a fost. Mai mare greșală faci dacă ridici coletul, are H&M mai mulți bani decât tine să plătească curierul, deci poți refuza liniștit.

7 răspunsuri:
| Alleeeex explică (pentru aADI):

Nu mi pasa daca nu o sa mi mai trimita altcevarolling on the floor))
mai bine comand de pe alt site decat de la ei
Nu s mare fan h&m dar chiar mi-a placut hanoracul si de asta l am comandatrolling on the floor)

| Alleeeex explică (pentru aADI):

Nu mi pasa daca nu o sa mi mai trimita altcevarolling on the floor))
Nu s mare fan h&m dar chiar mi-a placut hanoracul ala si de asta l am comandatrolling on the floor)

regis
| regis a răspuns (pentru Alleeeex):

Aha. Si dupa ce l-au impaturat, brusc a incetat sa iti mai placa...

| Alleeeex explică (pentru regis):

Am selectat marimea gresita, abia azi mi am dat seama deci nu mai comenta daca nu stii despre ce e vorba si taci drc

regis
| regis a răspuns (pentru Alleeeex):

Scuze, nu știam ca ești si prost.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns (pentru Alleeeex):

Frumos limbaj... Dupa ce ca esti de vina te mai dai si-n spectacol.

| Alleeeex explică (pentru Adrian_Mares_1972):

Frumos limbaj? ce am spus eu gresit?