| sdfsfsdfsdfsdf a întrebat:

Salut TPU, am dat comanda de suplimente alimentare din SUA (in Romania nu le gasesti) transportul este prin DHL. chestia e ca trebuie sa completez pentru vama mai multe chestii.
https://imgur.com/yW2vxIP
la fisa asta nu stiu daca sa pun numele meu, adresa mea, telefonul meu, persoana de contact eu sau mama, ERORI (am inteles ca nu mai trebuie daca comanda este sub 150 euro) si ce trebuie completat in partea de jos, daca stiti voi ar fi bine azi e a 3 a zi trebuie urgent.
ce stiu e ca trebuie bifat persoana indirecta si ca aleg sa beneficiez de serviciiul DHL.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Noi nu stim degeaba intrebi, tu trebuia sa te documentezi inainte de a face comanda din aamerica, de unde ai comandat? De pe Ebay?

| sdfsfsdfsdfsdf explică (pentru CristiDinBucuresti):

Iherb.
cum sa ma documentez asupra a ceva ce nu stiam ca o sa se intample. si chiar daca stiam, nu gasesti nimic pe net in legatura cu ce am intrebat eu.
de sunat poti sa suni la ei luni-vineri 08:00 - 17:30 si iti explica. acum e 10 noaptea ori ma ajuti ori nu. nu ma certi ca dc n am facut nu stiu ce.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Nu te am certat asa crezi tu.

| dinaprilie a răspuns:

Daca ti-au dat ceva de completat, completeaza! Daca coletul este pe numele tau TOTUL este in numele tau unde te intreaba. Nu e rachete.

| sdfsfsdfsdfsdf explică:

M-am grabit n am pus niste virgule