| anonimguy3 a întrebat:

Sunt clasa a VIII-a si dupa cum stiti peste o saptamana voi da EN (evaluarea nationala). Astazi si pana miercuri se fac inscrieri la examen dar eu la scoala saptamana trecuta am completat nu stiu ce fisa care parea de inscriere la examen cu nr. telefon al meu si al unui parinte. Mai trebuie sa am duc la scoala sa completez ceva daca tot am completat fisa aia? Nu cred...(si acuma sa ma trezesc ca nu-s pe lista de candidati la examen laughing sad :/ :C straight face )

5 răspunsuri:
| Anonima00000000 a răspuns:

Nu se poate ca fisa de inscriere sa fie cea primita saptamana trecuta daca tu zici ca abia de azi se inpart fisele.

| anonimguy3 explică (pentru Anonima00000000):

Pai de azi se fac inscrierile, dar toti de la mine de la scoala (elevi de a 8 a ) am fost la secretariat sa completam o fisa cu nr noastre de tel si al unui parinte. Poate de sapt trecuta le-a completat si de sapt asta le trimite.

| Anonima00000000 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.
Dar totusi ti-as recomanda sa te duci, mai bine pierzi o zii decat sa pierzi un an. (Daca nu te inscrii la examen zilele astea, atunci nu o sa te mai poti inscrie numa anul viitor si nu o sa poti da la liceu numa anul viitor)

| andrey2005 a răspuns:

Sunt si eu a8a...da-mi un id...facebook...sau ceva sa vb...

| anonimguy3 explică (pentru andrey2005):

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198118294041/
Skype: radu. mihail7
Yahoo: mihai.radu3 (desi nu folosesc anymore)
Facebook: fu-ck it.