| Ajaj a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Am completat fisa pentru bac si am ales biologie si la ce trebuie sa dau :plante si vegetație si anatomie dar unde tebuia sa scriu daca aleg dintre :fizica, chimie sau biologie nu am scris in schimb am bifat acolo anatomie, oare ma baga in bac? Ajutor va roog!

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Te bagă.
Își dau ei seama ce ai vrut să scrii. Dar poate e mai bine să nu te bage, nu crezi? Pariu că ai fi mai atent/ă pe viitor. Înscrierea la BAC te-ar maturiza, și nu e ăsta examenul de maturitate?