| rumi36 a întrebat:

Salut TPU, am dat recent 2 comenzi,de la magazine diferite,sinsay si gate shop, m-am razgandit in legatura cu produsele de la sinsay dar le vreau pe cele de la gate shop asa ca vreau sa dau retur produselor de la sinsay.Cand ma suna curierul cum imi pot da seama ce comanda trebuie sa-mi aduca? Pentru ca s-ar putea sa ajunga cea de la gate shop mai devreme dat faptul ca termenul de livrare este mai mic decat cel de la sinsay dar cea de la sinsay s-ar putea sa ajunga tot inaintea celei de la gate shop pentru ca am plasat-o cu cateva zile inainte

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De ce nu citesti pe pagina lor?
https://www.sinsay.com/ro/ro/help-cum-returnez-produsele

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cand te suna curierul te duci la el si iei coletul. Sa spui ca nu-l ridici daca este cel ce nu-l vrei.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ei stiu de la ce firma vine coletul. Intrebi atunci cand te suna si spui ca doresti retur, dar ma indoiesc ca se face astfel un retur. Stiu ca trebuie completat ceva si apoi chemi curierul sa iti preia coletul. Poate stau altfel lucrurile la sinsay.