| Anonimulnegru a întrebat:

Salut TPU. Am dat retur la ceva pe eMag, când voi primii banii ii voi primi doar pe cât a fost produsul sau primesc și pe transport și pe produs?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar pe produs

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu vrei sa-ti dea ăia banii pe tot? Bucura te ca i ti i ei banii pe produs dar ai de asteptat ca nu i primesti asa repede.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ți se restituie banii, dar nu și pe transport. Aceia i-ai pierdut.

| literallythesamebruh a răspuns:

Doar pe produs, și plătești de asemenea și transportul pentru retur.

| mihai69 a răspuns (pentru literallythesamebruh):

Returul e gratuit.

| Frank51 a răspuns (pentru literallythesamebruh):

La eMAG nu plătești transport pe retur.

| literallythesamebruh a răspuns (pentru mihai69):

Greșeala mea.