| ஐŞtíũíŧōäŗєääAЙDŞtíuíŧoarєaღ a întrebat:

In urma cu 2 zile am efectuat un retur la eMAG. Am ales sa nu primesc banii înapoi pe card și sa schimb cu orice alt produs de banii aia. Întrebarea mea este. când îmi vor da voucherul sau cum se procedează acum? Momentan nu vreau sa sun la ei pana nu știu exact. Dau funda! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Din câte știu eu retururile se rezolva cam in 30 zile. Trebuie mai întâi sa ajungă produsul la ei, sa verifice dacă e ok apoi îți vor da mail. Dar dacă nu se întâmpla asta suna la ei.

1 răspuns:
| Skiller1997 a răspuns:

Salut suni la iei le explici si iei au in storic comanda ta si data de facturare a plati apoi iti vor atasa contului aceea suma.