| CojocaruValentin a întrebat:

Salutare! Am făcut o primă comanda pe aliexpress și am apăsat butonul "confirm receipt" neștiind cum se procedează. O sa mai primesc comanda?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai platit comanda facuta?
ca nu se trimite nimic catre cumparator, daca nu ai platit intregarl comanda!

| mihai69 a răspuns:

Teoretic, o primești. Dar dacă nu o primești (din "N" motive), nu mai ai cum să ceri banii înapoi pentru că ai confirmat deja primirea.
Roagă-te deci să nu fie țeapă.

| Paula22anonima21 a răspuns:

Intră la coșul cu cumpăraturi si vezi dacă iti scrie comandă confirmată, dacă ai dat locatia și totul e corect da o să o Primești

| CojocaruValentin explică (pentru Paula22anonima21):

Am primit și pe mail ca este confirmată, doar ca eu am apasat pe confirmă crezând ca așa trebuie, nu după ce primesc comanda acasă

| RusuA a răspuns:

Buna ziua.
Intr-un final, ai primit comanda?