| Andra4862 a întrebat:

Salut TPU! Am nevoie de ajutor. Imi poate zice cineva cum se poate comanda online de pe Jumbo? Și site-ul. Va rog!

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu au site.

| Andra4862 explică (pentru Aasdfghj):

Dar, am vazut pe YouTube mai mulți youtuberi (români)) gen Dilinca (nu stiu daca stii cine e) care au făcut unboxing la cutii comandate de pe Jumbo.

| Andra4862 explică (pentru Andra4862):

Dar acum 4 ani. Și nu pot întreba în com

| Aasdfghj a răspuns (pentru Andra4862):

Probabil au fost comandate din alta tara sau asa ceva. Jumbo e in multe orase. Mergi si cumpara direct din magazin.

| UserRo10 a răspuns:

Jumbo nu are site si nu poti comanda. Ce ai vazut la youtuberi a fost o reclama platita

| IceRope a răspuns:

Google.com