| Twit91 a întrebat:

Am o intrebare legata de beyblade... stie cineva daca se mai vand prin ceva mall-uri din Romania?

Răspuns Câştigător
| Deukalion a răspuns:

Beyblade'urile sunt vechi ma, nu se mai vand de mult, incearca sa te uiti pe amazon.
https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_1? url=search-alias%3Daps&field-keywords=beyblade
Par cam scumpe, nu'mi amintesc cat era unu cand eram mic, dar oricum materialul e mai bun decat cele care le'am avut eu

1 răspuns:
| Twit91 explică:

Esti sigur ca nu se mai vand in nici un magazin? Pentru ca am vazut pe yt oameni care cauta prin magazine de jucarii si le gasesc!
Ps videoclipurile erau de anul acesta