| LohneheriusAy a întrebat:

Salut TPU! Am o intrebare. Stie cineva unde pot lua un pranz la Brasov cu card SODEXO TURIST PASS fara sa ma cazez?
Multumesc anticipat!
DAU FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| DigBick a răspuns:

Stiu ce zici, doar ca nu ai inteles ce am zis eu. In realitate, multi patroni accepta pana si doar masa, de asta zic sa alegi o locatie si sa dai un telefon sa vezi daca se poate.

2 răspunsuri:
| DigBick a răspuns:

In aplicatia lor, MySodexo, ai harta interactiva care iti arata locatiile unde poti folosi cardul. Vezi care locatii de intereseaza si da-le un telefon sa ii intrebi. de obicei poti sa platesti direct la ei cu cardul Sodexo.

Răspuns utilizator avertizat
| DigBick a răspuns (pentru LohneheriusAy):

Stiu ce zici, doar ca nu ai inteles ce am zis eu. In realitate, multi patroni accepta pana si doar masa, de asta zic sa alegi o locatie si sa dai un telefon sa vezi daca se poate.