| LohneheriusAy a întrebat:

Salut TPU! Am o intrebare. Stie cineva unde pot lua un pranz la Brasov cu card SODEXO TURIST PASS fara sa ma cazez?
Astept un raspuns urgent, va rog!
DAU FUNDĂ!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca esti deja in Brasov intra intr-un restaurant si intreaba acolo, aici pe TPU nu stim, tu fiind acolo mai usor aflii.

| Brizbriz a răspuns:

Pare a fi orice magazin care accepta carduri cu tickete de masa
nu gasesc nici o legatura oarecare cu, cazarea

e o harta aici:
https://app.sodexo.ro/......?/mysodexo
descurca-te pe ea, cam prost facuta, dar merge, sau, sunt sigur ca e o harta si in aplicatie

in orice caz, nu toti operatorii accepta carduri dinalea, chiar daca vand mancare, totusi sunt FOARTE multi care accepta, inclusiv TOATE super-market-urile si hypermarket-urile care de obicei au si fast food incorporat