| Andrei0986272 a întrebat:

am o intrebare, vreau sa stiu daca black fridey, îi doar pe internet sau si in magazine?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Lenea asta e mare, o data pe an e greu sa mergi pana la eMAG de exemplu

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

De ce sa mergi la eMag?

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Era un exemplu, din partea mea sa mearga oriunde doreste, eu doar la eMAG merg

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Pai mergi tu, dar in magazinul fizic gasesti doar cateva produse din cele pe care le vand online. Adica ai sanse mari sa nu gasesti ceea ce cauti.

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Asta e un adevar, la eMAG gasesti rar ceva pe stoc, dar exista si altex, flanco, mediagalaxy

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Nici astia nu au toate produsele in toate magazinele. Daca nu iti trebuie urgent si poti astepta livrarea, tot online e mai sigur. Altfel te poti trezi ca nu au produsul in magazin si in cel mai bun caz te trimit la alt magazin care poate fi la mama naibii.

| RAY a răspuns (pentru Holiday):

Am patit ca toata ziua marile magazine de electronice sa aiba pagina blocata

suntserios
| suntserios a răspuns:

E peste tot teoretic... ca practic

| romeo78 a răspuns:

Black Friday e o țeapă comercială, mai ales în România. Dacă, cineva ar strânge pliantele pe un an de zile, ar vedea că acel produs vândut de black Friday, era cu câteva luni mai devreme la același preț sau mai ieftin! În occident e adevăratul Black Friday!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si in magazine. Anumite magazine.

| anonimul0724 a răspuns:

Atat in magazine cat si pe internet.

| achimalexandru95 a răspuns:

Salut, Black Friday e și online și offline. De obicei este o vrăjală, dar sunt și excepții. De exemplu eMAG chiar o să aibă reduceri calumea!
Verifică aici reducerile de black friday! http://bit.ly/blackfridayeMag