| JustMeForever3 a întrebat:

nu stiti un smartwatch de pe care se poate intra pe internet, daca da nu ati putea sa îmi dati niste exemple cat mai repede ca vreau sa îmi iau acum de black fridey?

4 răspunsuri:
| Bogdan2304 a răspuns:

Cauta pe eMAG

| Tenzor a răspuns:

Http://www.compari.ro/......219271802/ iti recomand acest telefon il am de 1 an si merge ca in prima zi (dac vrei sa ii vezi pretul lui adevarat cauta-l pe eMAG, altex sau alte site-uri mai populare ) Eu l-am luat la 4 mil. jumatate dar nu era oferta.

| JustMeForever3 explică (pentru Tenzor):

Am zis smartwatch nu telefon

| Tenzor a răspuns:

Aa smartwatch n-am fost atent si m-am gandit la telefon sry big grin