| Didi_Diana_1997_eVix a întrebat:

Am o mare dilema! Nu stiu daca sa imi iau hoverboard sau nu. Pana acum voiam neaparat sa imi iau dar acum m-am gandit putin ca as arunca 10 milioane. Nu stiu cum e sa mergi pe el deoarece nu am mers niciodata. Va rog mult sa imi spuneti daca merita sa imi iau si care sunt avantajele si dezavantajele.

1 răspuns:
| Alex2904 a răspuns:

Daca banii te dau afara din casa poti sa-ti iei. Daca crezi ca e normal sa dai pe un hoverboard cat castiga un om intr-o luna e ok atunci, dar probabil parintii tai castiga mai mult de atat si isi permit sa dea bani pe un hoverboard. Eu cred ca e de ajuns ca telefoanele ne-au acaparat toata atentia, asta este una dintre cauzele pentru care copii nu mai fac miscare in ziua de azi. Sa mai mergi si cu un hoverboard mi se pare o lene prea mare. Stiu ca e misto sa ai asa ceva, dar te plictisesti de el si nici nu e ok pentru sanatatea ta, trebuie sa faci miscare. Faci cum crezi tu.