| deea_1397 a întrebat:

Ce spune-ti de Iphone6? Nu am mai folosit niciun Apple si as vrea sa stiu daca merita banii happy. Spuneti-mi va rog avantajele si dezavantajele acestui telefon (cei care detin un Apple banuiesc ca stiu mai bine)

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Extrem de scump la ce ofera.

| SouLIce a răspuns:

Dupa parerea mea singurul dezavataj al telefoanelor Apple este pretul care este mult prea mare pentru ceea ce ofera

| Mariusflo a răspuns:

Uite aici mai pe larg despre iphone6 http://bit.ly/1DyZooS

| marian5693 a răspuns:

Nu merita sa-ti cumperi unul. Iphone-urile sunt in general supraapreciate. Poti gasi oricand un alt telefon cu aceleasi specificatii la un pret mult mai mic. Singura diferenta o reprezinta sistemul de operare, Iphone-ul utilizand iOS. Sa spun ca singurul avantaj al Iphone-ului 6 il constituie memoria interna.

| ZombieCreep a răspuns:

Singurul dezavantaj al lui iPhone 6 e ca exista alte telefoane la fel (cu acelasi ecran si performante) la preturi cu mult mai mici. Mai ales ca iPhone-urile sunt foarte fragile... Iti recomand cam la acelasi pret (cu ecran mai mare si performante mult mai bune) Samsung Galaxy S5 sau (nu stiu daca e mai scump) LG G3... Si pentru iPhone ca sa iti puna memorie de 32 gb iti cere cam 70$ in plus... Pe cand la alte telefoane iti cumperi card sd de 64 pentru 80 de lei plus ca are si memoria interna a telefonului... Din punctul meu de vedere, iPhone 6 nu-si merita pretul...