| anonim_4396 a întrebat:

Maine imi cumpar un iPad si as vrea sa stiu daca merita...Ati putea sa-mi spuneti avantajele unui iPad dar mai ales Dezavantajele, deoarece in functie de asta stiu daca sa-l iau au nu? va rog ajutati-ma si spuneti-mi tot ce stiti despre eleee dau funda cui mi ziceee mai multe chestii:*:*

4 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Un iPad daca il cumperi pentru ce este facut nu are dezavantaje, daca il cumperi sa te afli in treaba... mai bine nu! punct.

| Prӑjituricӑ a răspuns:

Nu iti cumpara. Eu am facut greseala si am cumparat iPad 2...Iti trebuie niste mufe foarte scumpe ca sa poti baga net pe el si mai presus de asta nu merge orice stick de net pe el. E super naspa mai ales ca are sistem Android, nu are windows sau un sistem bun care se poate folosi la un pc. Deci nu iti lua! Mai bine iti iei un laptop si scapi mult mai ieftinwinking Asculta-ma stiu ce zic din proprie experienta.

| liama a răspuns (pentru Prӑjituricӑ):

Ipad nu are sistem de operare Android! ''Asculta-ma stiu ce zic din proprie experienta. ''

| haax a răspuns:

Cum sa aiba Ipad android laughing)))))