| Soryn2244 a întrebat:

am o problema am trimis prin fan courier un telefon in valoare de 500 ron baiatul de la fan courier care mi-a luat coletul mi-a spus ca va ajunge ziua urmatoare fiindca l-am trimis mai repede de ora 12 ziua.Da l-am crezut fiindca il cunosc de foarte mult timp si mereu cand mi-a spus ceva asa a si fost.Dar uite nu a ajuns cand trebuia.A doua zi dupa ce trebuia livrat scria pe siteul lor cum ca //Statusul expeditiei: aviza\\ deci ce inseamna asta?
Coletul a fost trimis din Moldova Noua spre Brasov km de parcurs 500 deci se ajunge in 7-8 ore cu pauza mai ales ca acudrumul de la m9 la Brasov e super am testat asta eu.
PS:acum astept ori sa duca coletul la destinatar ori sa mi-l intoarca ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca destinatarul nu era acasa si l-au avizat ca i-a coletul si sa ia legatura cu curierul.