| SouLIce a întrebat:

Am o problema cu un colet care trebuia sa imi fie livrat de catre fan courier numai ca in ziua cand courierul m-a sunat nu am raspuns la telefon. Am primit un sms in care imi spune sa sun la un numar sa stabilim detaliile livrari am sunat si mi s-a spus ca coletul o sa fie livrat a doua zi dar nu s-a intamplat asa
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai suna odata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti suna din nou la curier si sa vezi ce s-a intamplat sau suna la acea firma care trebuia sa iti aduca pachetul. Ceva asemanator am patit si eu.

| BogdiBog a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa suni iar la numarul trimis de ei.INSISTA!