| Draguta123 a întrebat:

Am o problema delicata! Mi-am cumparat un tricou alb, subtire, cu turnul eiffel, din fir nu din bumbac, pupici si scrie France x4.Cand am vrut sa o imbrac era pe umeras si pe spate era foarte sters acelasi model! I-am spus mamei si ea zice ca se ia culoarea.Eu am spus ca asa e modelul! Dupa aceea din greseala mi l-am patat cu ingetata si cand am spalat-o cu apa rece si de mana nu s-a intamplat nimic! Deci intrebarea e: Voi ce credeti ca asa e modelul sau ca se ia culoarea? FUNDA! happy :* Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Solo_Eu_1998 a răspuns:

O colega de clasa are acelasi tricou si asa este modelul 100%

| Draguta123 explică (pentru Solo_Eu_1998):

Multumesc! Apreciez ca ai raspuns la aceasta intrebare! :* happy big grin

| Solo_Eu_1998 a răspuns (pentru Draguta123):

N-ai pentru ce! si mersi pentru fundita