| Stefa0072004 a întrebat:

Salut TPU, am și eu o întrebare, niște monede de camere de supraveghere pentru exterior, în care sa aibă o rezulutie de 1080, cu fir de peste 10m. Menționez sa fie Kit de camere de supraveghere, cu 2-4 camere, sa aibă stocare inclusa, iar funcționarea lor sa nu necesite conexiune la internet. Dacă se poate, la un preț sub 600 lei.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Eu nu am așa ceva de vânzare dar uită-te și tu aici:

https://www.emag.ro/......DZWBF7MBM/

| AndreiBistriteanu a răspuns:

La banii aia nu are cum sa aiba stocare inclusa.Hd -ul se cumpara separat.
Poti sa cumperi un kit de 2 camere de 2M cu dvr si un hd de 2Gb, o sa gasesti ceva pana in 600 lei.Hikvision sau Dahua.
Cauta pe Atu Tech.