| Alexandru_Regulas_1990 a întrebat:

am si eu o intrebare. As dori sa achizitionez 4 sau 5 camere de supraveghere pentru exterior sa se vada foarte bine atat noaptea cat si ziua si sa fie cu Wi-fi pentru a le putea verifica de pe telefon. Le achizitionez pentru a ma proteja de hoti. Mentionez ca am un buget de pana la 1100 lei pentru cele 4-5 camere.
Ce mi-ati recomanda?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| GanduriDeCafea a răspuns:

Salut, daca cauti ceva mai de calitativ in acest pret cea mai buna varianta ar fi sa iei camere pe fir, daca exista posibilitatea. Orice sistem de supraveghere care este acum pe piata in România poate fi conectat la internet si le poti urmari de pe pc/telefon de oriunde ai fi. Ideea este ca ai nevoie de cineva cu experienta care sa le monteze pentru ca trebuie respectate anumite lucruri la montaj si facute setari de inregistrare si retea. Cel mai bine ar fi sa apelezi la o firma care montează sisteme de securitate si mergi la sigur happy Daca vrei sa te complici tu atunci iti recomand ca marca Hikvision sau TVT, cam astea le poti gasi la retail pentru persoane fizice mai bunisoare la noi in tara. Bafta.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt pe ebay foarte multe, dar ceva bun cu adevarat pe acre merita sa le achizitioenzi, sunt de la $ 300-400 in sus.
Cu 1100 de lei nu poti cumpara decat ceva de jucarie, la care nu te poti astepta sa functioneze corect sau cu care sa poti inregsitra ceva.
In orice caz, camerele alea de supraveghere nu vin cu aplicatia de supraveghere! Iar o aplicatie de supraveghere, am cumpatat eu de curand la $280/an.

| SantalPorcocale a răspuns:

Are Wifi
Vedere nocturna ( pana la 30 de m )

https://mediagalaxy.ro/......anale-alb/

Funda?

| TrustMeNIbba a răspuns:

Usor mai, fbi