| TudorDownhill a întrebat:

Am un Ipod touch generatia 4 si vreau sa ii fac jailbreak, unde ma pot duce in Brasov sa imi faca jailbreak?

1 răspuns:
| cristisubiak a răspuns:

Buna! un jailbreack poate fii destul de scump, dar cu putine cunostinte de engleza, poti sa il faci singur si usor! http://www.iphonehacks.com/......s-6-0.html aici ai linkul cu tutorialul, si ai si linkurile de unde se pot descarca programele necesare. Sau daca dispui de 100 de lei si nu ai ce face cu ei, poti face jailbreack cam la orice service gsm. ATENTIE! Jailbreack-ul este totusi o prostie, deoarece Apple, cand si-a lansat produsele au zis: cine are bani de ipod/iphone/ipad, are bani si sa isi cumpere aplicatiile (care nu sunt extrem de scumpe) insa jailbreack-ul poate fi si util, dar uneori si rau, deoarece este o aplicatie creata de hackeri. Sper ca ti-am fost de ajutor!