| Andrei199565 a întrebat:

as dori sa comand de pe Amazon Spania un processor pentru PC.As vrea sa stiu daca platesc la vama.Stiu ca daca comand din afara UE platesc vama.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu va trebui sa platesti nimic altceva decat procesorul si transportul, deoarece Spania si Romania sunt in UE.

1 răspuns:
| JicaContra a răspuns:

Daca esti in UE NU platesti vama
insa, sa stii ca Amazonul e in general mai scump si ca preturi si ca transport decat eMAG sau alta firma romaneasca, atat timp cat esti in Romania
in plus la garantie e mai complicat