| love_3630 a întrebat:

Hei! Si-a comandat cineva haine de pe www.shop.u-man.ro? Cum vi s-au parut serviciile lor? Eu as dori sa imi comand ceva dar am citit ceva destul de dubios pe site "Toate hainele sunt noi si identice celor puse in vanzare". Deci pana la urma sigur sunt originale hainele alea?

Răspuns Câştigător
| roisin a răspuns:

Da, hainele de la u-man sunt originale. Eu mi-am comandat o pereche de skate shoes de la ei, totul a fost ok. Poti comanda cu incredere. happy