| Darky13 a întrebat:

As dori sa stiu ceva, vreau sa dau o comanda de pe ebay si acel pret din paratneza e suma cu tot cu transport?

Imaginea : http://s12.postimg.org/55vbert2l/11073201_78333353509465 2_2027354792_n.jpg

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Suma din paranteză e „traducerea" (echivalentul) în lei a prețului cerut de vânzător în valută. Nu scrie nicăieri dacă e cu sau fără transport. Mai bine zis, nicăieri în acea poză, pentru că pe eBay se afișează foarte clar prețul transportului, ba chiar și durata estimativă a acestuia. Probabil e disponibilă informația în pasul următor. Nu știu exact cum e cu aplicația pentru mobil eu am folosit exclusiv sait-ul „clasic", de pe PC.

| Darky13 explică (pentru mihai69):

Aham, deci ala'i pretul in lei? cat cere vanzatorul. transportul gratuit acum am vazut si eu ca scrie! :3