| lolita24 a întrebat:

cine imi da si mie un site de pe care pot adopta animale? As vrea si eu sa adopt un caine dar nu stiu unde gasesc. Cine imi da un site pe care pot adopta caini primeste funda! big grin happy

Răspuns Câştigător
| samarghitan a răspuns:

RescueMe pe facebook sau
http://www.rescueme.ro

4 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Cel ma pun site e http://www.publi24.ro/
Aici poti adopta nu numai caini ci si alte animale, gasesti ce vrei si pe placul tau. Sa iti explic mai bine cum sa te duci la categoria de animale. Deci, prima oara dai click pe "Anunturi", apoi daca te uiti in stanga paginii care ti-a aparut o sa vezi ca este un chenar portocaliu pe care scrie "Filtrare" si sub el scrie "Categorii". Daca te uiti o sa vezi mai multe categorii, dar pentru ceea ce cauti tu trebuie sa dai click pe "Animale". O sa iti apara o alta pagina, dar ca sa iti fie mai usor sa gasesti ceea ce cauti, te uiti din nou in partea stanga a gaginii unde scrie "Filtrare" si dai click pe "Caini". Dupa ce ai facut asta, te duci un pic mai in jos si tot in partea stanga a paginii, dar de data asta selectezi judetul din care esti apoi orasul pentru a gasi mai usor ceea ce doresti. Si ultimul lucru e sa selectezi "adopti", acolo cainii sunt gratuiti. Eu ti-am explicat mai detaliat ca sa intelegi.
Sper ca ti-am fost de ajutor si sper sa iti gasesti un catel pe placul tau!;)

| armanu a răspuns:

Eanimale.ro sau adoptiicaini.ro sau adoptiicaini.com

| deavolu a răspuns:

Http://www.4animals.ro/adopta-caine.html
sper sa gasesti ceva sati placa

Întrebări recente