| Alex_Serky_1994 a întrebat:

As vrea sa comand si eu ceva de pe internet si imi zice sa bag adresa si codul postal, dupa ce am bagat tot imi spune sa aleg numerar/ramburs (ce inseamna?) si dupa imi zice sa aleg dintre ridicare personala (de unde?) si daca vreau prin curier imi cere niste bani. Ma puteti ajuta? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DragoStefaN a răspuns:

Ramburs inseamna ca platesti cand ajunge curierul acasa la tine (adica direct baiatului care ti-l aduce).

Ridicare personala inseamna ca te duci tu sa il iei direct de la sediul firmei care ti-a vandut acel produs.

Normal ca iti cere bani ca doar curierul nu trebuie sa castige si el ceva? Doar nu lucreasa gratis.