| NickyDragutza a întrebat:

Cand imi fac o adresa de mail noua imi cere codul postal si nu ma lasa sa fac adresa daca nu dau codul postal ce fac? ca nu vreau sa dau codul postal waiting da funda cel mai explicit raspuns :*

Răspuns Câştigător
| Wut a răspuns:

Eu la adresa mea am scris la codul postal : 123456. Asa scriu tot timpul cand imi fac o adresa noua tongue

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Baga un cod postal fals si il va accepta, daca nu il introduci pe ala original ca nu te cauta FBI la domiciliu.

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei! Baga 5-6 numere la intamplare. Exemplu:11111. :*

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mare scofala, baga si tu niste numere la intamplare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti pe net "coduri postale Romania" si vei gasi din toate orasele, copiezi unul de acolo care nu are legatura cu domiciliul tau real si rezolvi problema

| NickyDragutza explică:

Multumesc pentru raspunsuri m-au ajutat :*:*