| stefanel2000 a întrebat:

As vrea sa stiu ce magazine accepta cupoanele de la programul euro 200?(dar vreau ca acestea sa fie cunoscute,cum ar fi altex,eMAG, etc....nu vreau firme fantoma ca de exemplu diablocomputer sau altele)
Mas bucura daca eMAG-ul primeste asa ceva!

1 răspuns:
| laurentiu80 a răspuns:

Ti-as reomanda magazinul asta :
http://www.abdcomputer.ro/euro-200/?gclid=CMX75OeNyr8CFSoOwwodA0QAXg

Din pacate magazinele mari ca altex, media galaxy nu mai primesc acele cupoane de 200 de euro.
As vrea sa zic ca exista o marlanie foarte mare din partea unor magazine, care vand niste rable vechi, care nu fac nici 50 de euro si incaseaza 200 pe ele.