| Mihaiflorin14327 a întrebat:

Salut TPU! Aveti idee pe unde pot sa gasesc mai multe sh sau magazine de haine prin Bucuresti la un pret decent?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Magazine cu preturi decente la haine ar fi Sinsay si H&M si Koton la reduceri.

| Furnicuta000 a răspuns:

Lantul Monda (eu merg la Monda de la Obor, Muncii, Brancoveanu pentru ca astea sunt aproape de gura de metrou). Dar nu te sfatuiesc sa mergi in prima saptamana de marfa pentru ca e vreo 100 lei/kg. In a 3 sau a 4 a saptamana e 10 sau 20 lei/kg si daca ai rabdare sa cauti gasesti haine frumoase. Uita-te pe site-ul lor la sectiunea loturi noi si vezi cand a adus fiecare magazin marfa (aduc o data pe luna) ca sa vezi ce pret este

| dinaprilie a răspuns:

Salut,
dai pe maps.google.ro - magazin sh si iti arata ogramada.