| FunDays a întrebat:

Caut cadou pentru majoratul unei fete si am gasit un site frumos cu bijuterii personalizate dar nu mai stiu ce sa aleg din oferte, as avea nevoie de sfaturile unor fete :).

Eu as inclina spre bratari personalizate cu nume:
http://www.bijuterii-personalizate.ro/12-bratari-handmad e

si un memory stick cu cristale personalizat:
http://www.bijuterii-personalizate.ro/15-memory-stick-ur i-usb

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
As opta pentru memory stick. Mi se pare mai dragut si mai finut, desi bratara e o alegere buna. Daca iti este foarte draga fata, ii poti cumpara memory stick-ul acela.
Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Imi plac mai mult stickurile. Au un avantaj in plus, au si un rol practic.

| biaX a răspuns:

Mie sincer sa iti spun eu as inclina a bratara numarul 7 si un memory stick cu cristale personalizat a 2 e draguta funda pliz. Succes!

| FunDays explică:

Multumesc la toata lumea pentru raspunsuri, pana la urma o sa le iau pe ambele, sper sa ii placa.

| Cocolina6 a răspuns:

E frumos memory stickul in forma de inima. Si bratarile cu nume sunt frumoase, in special cea cu litere aurii.