| anonim_4396 a întrebat:

Persoane pasionate de crime/criminali p-aici?

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Pasionat în sensul de a face crime și de a te împrieteni cu criminali?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu. Vizionez acele emisiuni de pe CBS cu crime sau criminali in serie. De exemplu, emisiunile "Cold Case", "Cold Blood" sau "Murder for My Man".

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Care este criminalul dvs. preferat? Al meu este Jeffrey Dahmer.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nici unul. Nu pot avea preferințe in așa ceva.

| Jessica1235 a răspuns:

Îmi plac serialele/filmele care au la bază diferite crime care trebuie rezolvate, mai ales dacă criminali sunt deștepți și greu de prins