| MihaelaDart a întrebat:

Cunoasteti site-uri bulgaresti cu mobila care fac livrarea spre Romania ori oricare tara din Europa? Am auzit numai laude de bine in calitatea mobilei de la ei si plus ca este si mai ieftina fata de tara in care locuiesc. Daca stiti sau ati cumparat, spuneti-mi si mie denumirea lor. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Sincer, nu am auzit. Dar poți da o fugă la Ruse (când va fi voie) și vezi singură ce și cum.

| MihaelaDart explică (pentru mihai69):

E prea departe de locatia mea, as fi dorit online. Multumesc oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cumparat online din Republica Moldova si a venit acasa: www.confort.md

| Stropdeploaie a răspuns:

Daca esti din Bucuresti si doresti mobila la comanda.
Trimite mi mesaj privat!

| MihaelaDart explică (pentru Stropdeploaie):

Nu doresc la comanda, ci comandata online exact pe dimensiunile spatiului. Nu locuiesc in Romania. Multumesc oricum.