| TudorD a întrebat:

Dacă un anunt de pe okazii expiră nu vă mai apărea? Vreau să cumpăr un telefon dar trebuie să mai adun bani. Help please!

2 răspunsuri:
| Rockat a răspuns:

Nu, nu va mai apărea, dar poți vorbi să-i salvezi numărul de telefon sau să-i trimiți un mesaj în care îi prezinți situația, iar în cazul în care cineva nu-l va cumpăra înainte va aplela la tine. Sau îl vei suna tu, după ce aduni banii.

| Tovarashu a răspuns:

Salut!
In completarea celor spuse de Rockat, mai trebuie avut in vedere si faptul ca un vanzator poate sa aleaga daca vrea ca produsul sa fie repostat automat dupa inchiderea anuntului, daca nu sunt cumparatori. Eventual, daca vanzatorul alege sa nu fie repostat anuntul automat, poate chiar el sa-l reposteze manual daca nu a reusit sa vanda acel telefon.
Succes!