| erks a întrebat:

Doresc sa pun o intrebare pnetru cei care au cumparat cu cardul de pe cel.ro.Ca sa cumpar cu un card avantaj sau bonus cum trebuie procedat? Vreau cat mai multe detalii in legatura cu cardul si tranzactiile acestuia.

1 răspuns:
| Florin_6699 a răspuns:

La toate magazinele, plata cu cardul se face în același mod. Trebuie să scrii numarul de card (numarul cel lung după fața cardului). și codul CCV adica ultimele 3 cifre din dosul cardului. trebuie să functioneze. Dacă nu cardul tau are încă un cod de sigurantă și pentru asta va trebui să suni la bancă.