| Tomita2004series a întrebat:

Acum ceva timp am fost in magazinul Buzz din afi si mi-am cumpărat o pereche de adidasi si casiera mi-a spus daca doresc card de sport bonus cu care de fiecare daca cand cumpar primesc reducere 20%. L-a facut, dar nu mi l-a dat si pe telefon primesc mesaje de la sportbonus cu reduceri dar nu am cardul! Ce pot face sa imi iau cardul sau ce fac pentru a-l folosi?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"L-a făcut dar nu mi l-a dat"

De ce ai plecat fără să-l ceri, sau măcar să soliciti informatii despre el?

Nu stiu cum e la Buzz, dar de ex la Walkmaxx, cardul de fidelitate (la ei costă 100 de lei, nu-i gratuit) e trimis prin poștă, in termen de 30 de zile.

Uite că am găsit intr-un loc, unde te anunță că il poti obtine online, cu ajutorul unei aplicații din Magazin Play, direct in telefonul mobil. Poate că reusesti așa și îți faci comanda dorită, cu reducere inclusă.
https://www.facebook.com/......767642261/