| anonim_4396 a întrebat:

Eu locuiesc in Spania si vreau sa cumpar un GamingPack de pe Amazon.es... Eu nu am mai cumparat de pe Amazon niciodata si nici prieteni mei si as vrea sa va intreb. Ajunge in buna stare? Sau este sigur sa cumperi de acolo adica nu e scam sau ceva?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Amazon e o firmă cât se poate de serioasă.
Produsele ajung în marea majoritate a cazurilor în stare perfectă, iar puținele excepții sunt remediate cât se poate de rapid.
Așadar, e foarte sigur să cumperi de la ei.

| Bogdan70001 a răspuns:

Amazon?!?! =]]]]] Amice, fondatorul Amazon este cel mai bogat om de pe lume, lucru care reflecta calitate site-ului zic eu....Si daca nu te-ai prins, DA, este sigur 100%