| george6346 a întrebat:

Vreau sa comand de pe amazon.es (locuiesc in Spania) produsele vor veni toate odată sau fiecare in parte si trebuie sa plătesc transport pentru fiecare(mentionez ca sunt 16 produse in valoare de 60€)

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Daca le iei chiar de la amazon, va fi o singura taxa de transport. Daca le iei de la marketplace (spune ca sunt vandute de altcineva desi le cumperi prin amazon) platesti separat cate o taxa pentru fiecare, chiar daca vin de la acelasi vanzator. Iti spune si cand le pui in cos si ai sa si vezi chiar inainte de a plasa comanda.
Chiar daca vin de la acelasi vanzator, pot veni in colete diferite la date diferite. La amazon nu platesti in plus daca e asa.