| AlexStefan1 a întrebat:

in Iasi, respectiv in Palas Mall la raionul H&M gasesti toate produsele de pe site? Vreau sa imi cumpar ceva dar mi-e frica sa nu imi vina alte marimi, s-a mai intamplat asa ca as vrea sa stiu daca pot sa testez direct produl dorit din magazin.

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Desigur ca da ca poti proba produsul pe care vreti sa cumperi direct din magazin acolo unde au cabina de proba! Nu cumpara nimic de pe internet deoarece nu poti sa fii sigur!

| AlexStefan1 explică (pentru untu):

Da, doar ca nu stiu daca au toate produsele de pe site.