| XgewoX a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Am banchet peste o luna si trebuie sa ma duc sa-mi cumpar rochia.Sunt de langa Iasi si nu stiu unde sa ma duc,in ce mall,incat sa fiu sigura ca gasesc niste rochite dragute,nu o vreau foarte eleganta dar nici de strada, si ieftine.Ma cam feresc de la Palas cu gandu ca-s cam scumpe.Ce magazine recomandati? Sau site-uri online?

Răspuns Câştigător
| OaiaNinjalău a răspuns:

Hei! Sunt de aceeasi parere cu tine cu Mall-ul Palas... acolo sunt super scumpe mai ales ca este destul de recent deschis. Eu ti-as recomanda Iulius Mall. Sunt multe rochii dragute acolo! Distractie placuta la banchet!

2 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

La Palas Mall gasesti, sunt scumpe dar si de calitate, vrei sa arati bine trebuie sa dai ceva bani.

| IuliiMarie a răspuns:

Http://www.tocmai.ro/......ttp?/cauta un site cu rochite simple, elegante si ieftine!