| qlTlp a întrebat:

intrebarea mea este legata de altex, ideea este ca recent mi s-a stricat xbox-ul meu ce l-am cumparat de pe altex cu garantie, garantia am pierdut-o.
Pot sa obtin garantia de pe contul meu de altex cu care am cumparat xbox-ul?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Teoretic, da. Nu era mai rapid sa dai un telefon la Altex sa intrebi?

| qlTlp explică (pentru GabiDumitrescu):

D-apai nu ma grabesc sau ceva laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru qlTlp):

Atunci trebuia sa le trimiti un email. Sau o scrisoare prin posta, daca chiar nu te grabesti.

| Mad1 a răspuns:

Da..am patit si eu, trebuie macar bonu..se poate doar ca trebuie sa vb cu sefu/a magazinului de unde l.ai luat sa iti scoata cineva un bon pe data cand l.ai luat. Si sa ai cutia la el