| B0gd4nBăă a întrebat:

Ma gandesc sa imi cumpar un telefon si nu sunt decis intre iphone4s sau Samsung galaxy s3.
Ceva pareri/idei daca se poate:d

4 răspunsuri:
| yasser25 a răspuns:

Eu zic ca s3 ul de la Samsung!

| Vendettatpu a răspuns:

Dar tu vezi numai Samsung si iphone in fata ochilor?, sunt si alte telefoane mai bune ca astea, de ex: bb z10, HTC one, one x, Nokia lumia 920, Motorola razr maxx, LG 3d.

| helppppppppppppppppppppp a răspuns:

Eu te-as sfatui sa iti cumperi samnsung galaxy s3

| yourstar a răspuns:

Eu am Samsung galaxy s3. E foarte bun totul pe el e foarte bun cind l-am cumparat pe el era deja muzica si jocurile, el are multe aplicatii tari til reecomand! XD