| MihaiN1 a întrebat:

Samsung Galaxy S3 sau Iphone4s?

14 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

S3 este far dara si poate NR1 in telefonie.Asteptam si concurenta sa vedem ce va face in privinta asta(in curand Iphone 5)

| NemNUZ a răspuns:

Samsung galaxy s3 ar trebui sa concureze cu iphone 5, dar oricum as alege iphone 4s decat telefonul ala cat o caramida de mare

| xButterflyxX a răspuns:

Samsung galaxy s3

| cammm a răspuns:

Uite comparatia http://smartphones.techcrunch.com/......-Galaxy-S3

alege ce crezi:) As alege Samsung :)

| Mario1999 a răspuns:

Samsung Galaxy S2 a depasit Iphone 4S. S3 e cu mult, mult, mai bun.

| lSummerl a răspuns:

Samsung

| Măduuțaa a răspuns:

Samsung Galaxy S3

| AskAlex a răspuns:

Unii oameni nu stiu lucrurile astea, nu ai vazut niciodata pitipoancele si cocalarii care si-ar vinde casa pentru un iphone chiar daca exista telefoane mai bune cum ar fi S3?

| DLeonard a răspuns:

Samsung Galaxy S3 este mult mai bun din punct de vedere tehnic. Si la design sta mai bine decat iphone 4s. Este mare si bun.

| PS3 a răspuns:

Htc One X

| maniunika a răspuns:

Samsung Galaxy S3

| RoseXD a răspuns:

Nokia 3310

| Mitzzăăă a răspuns:

Samsung Galaxy S3

| DulceataXP a răspuns:

Eu cred ca mai bine Samsung Galaxi am avut Iphone4s nu e cam samsungu e mai klasnii big grin