| meastylin a întrebat:

mi-am cumparat de curand un nintendo ds lite negru problema e ca daca zice ca bateria e descarcata il bag la incarcat dupa ce se inacrca il aprind sa vad cat e ceasul dupa cateva ore sau min apare ca e descarcata bateria ce so fi intamplat? cine ma poate ajuta va rog frumos dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| mircea15boy a răspuns:

Ori nu ai buna bateria ori a facut un scurt circuit si s-a ars vreun circuit ce apartine de baterie(vezi la baterie daca nu ai umflata ca daca ai umflata poti sa o arunci si sa iti iei altawinking )

2 răspunsuri:
| AsiSoyYo a răspuns:

Vindel si ia-ti altulwinking

| meastylin explică:

Mersi mircea15boy presupun ca o sa fie bine si daca ai dreptate o sa iau alta baterie si andraelenaandra nu il vand nici odata e dela tata si e amintire nu poti vinde ce tia luat tatal tau pentru ca e dela el si e special nu e cum ai zice rochia mea nu imi mai place las ca o vand e usor sa zici ca vinzi dar mai placut e sal pastrezi si sa incerci sa vezi care e problemahappy