| BadMeets3vil a întrebat:

Am o problema cu o imprimanta HP F4280. Am incarcat cartusele acum cateva zile si cand le pun in imprimanta, se aprind ledurile portocalii si nu printeza nimic. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Ori nu ai pus bine cartusele ori sunt de proasta calitate. le-ai incarcat sau le-ai schimbat? cele originale care vin o data cu imprimanta stiu ca nu se incarca, decat daca mai cumperi altele, acelea se pot incarca, poate 'cerneala' nu este buna. incearca sa cumperi alte cartuse si cand se termina sa le incarci si sa vezi ca poate vor merge

| BadMeets3vil explică (pentru RB26DETT):

Le-am incarcat, si sunt cele originale

| RB26DETT a răspuns (pentru BadMeets3vil):

Cele originale nu se pot incarcawinking asta este, dupa ce cumperi altele le poti incarca dupa ce se consumawinking